Způsoby platby

Platba převodem na účet nebo vkladem v bance Voucher obdržíte do 2-3 dnů
Po dokončení objednávky vám zašleme údaje k provedení platby. Zaplatit můžete bankovním převodem na účet nebo vkladem v bance. Po provedení platby a připsání peněz na náš účet, vám zašleme voucher. Připsání peněz může trvat až 3 dny.

Expresní převod Voucher obdržíte ihned
Po dokončení objednávky, budete přesměrováni na internetové bankovnictví vámi zvolené banky. Po přihlášení se zobrazí expresní platba s předvyplněnými údaji pro uhrazení voucheru. Po úspěšném provedení platby budete přesměrováni zpátky na web pepahotely.cz.

Platba benefity Voucher obdržíte ihned
Využijte benefity, které dostáváte od svého zaměstnavatele k zaplacení objednávky. Po kliknutí na tlačítko dokončit zadejte své údaje k benefit účtu. Voucher obdržíte ihned po dokončení objednávky.

Uplatnění kreditů
Jestliže máte ve svém zákaznickém účtu kredity, můžete je po svém přihlášení uplatnit při objednávce. Objednávku můžete kredity zaplatit buď celou nebo jen z části. Napište počet kreditů, klikněte na "Uplatnit kredity" a celková cena se poníží. Kredity nelze kombinovat se slevovým kódem.

Slevový kód, dárkový poukaz, dárkomat
Dostali jste dárkový poukaz? Máte od nás slevový kód? Využijte ho v objednávce a získejte ještě větší slevu. Slevový kód nelze kombinovat s kredity.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím
zavřít

Mějte vždy přehled o aktuálních slevách a nenechte si žádnou uniknout! Díky registraci do newsletteru vás budeme pravidelně informovat o nových nabídkách,
z kterých si určitě vyberete to, co vás zajímá.

zavřít