Spokojení zákazníci

Spokojenost zákazníků je pro mne na prvním místě, proto se stále snažím zdokonalovat své služby. O kvalitě mých nabídek svědčí i počet spokojených zákazníků, v současné době jich je více než půl milionu. Velice si vážím všech svých zákazníků
a jejich názorů, které se se mnou rozhodli sdílet. Rád bych se o některé z nich podělil i s vámi. Celý můj tým se snaží dělat svou práci nejlépe, jak umí, a proto i je těší vaše pozitivní hodnocení, za které vám všem moc děkuji.

Recenze od zákazníků

Naprostá spokojenost s ubytováním a službami. Hotel je čistý, pokoje útulné, strava k našemu překvapení velmi, opravdu velmi bohatá. Personál milý a vstřícný. Můžeme jen doporučit i ostatním. Tento hotel se oproti minulému pobytu v hotelu Jelenovská, který byl též tříhvězdičkový a byla všude špína, o jídle raději ani nemluvě nedá vůbec srovnat.
Zákazník, 27.9.2016
Byli jsme tam již podruhé v letošním roce a nemůžeme si na nic stěžovat. Byli jsme spokojeni jak s ubytováním, tak s jídlem i procedurami.
Zákazník pan U., 25.9.2016
Dobrý den ,jeli jsme pohodlným autobusem,p. řidič jel opravdu dobře,pí průvodkyně byla milá a ochotná.určitě příště využiji,už jsem od vás byla několikrát.
Irena S., 25.9.2016
Klasická hudba je vždy ohromný zážitek, o to lepší na místě, jako je Klementinum. Moc se mi líbila sestava orchestru, spolu hráli opravdu nádherně. A když se přidala zpěvačka, tak to stálo za to. Moc se mi to celé líbilo, musím chodit na koncert častěji.
Zákaznice R., 23.9.2016
Mne se líbilo umístění hotelu => blízko do města, bazénu a i do přírody mnoho turistických tras a zajímavé památky. V Hotelu Jehla je velmi dobré ubytování i personál.
Lenka B., 23.9.2016
Dodací lhůta, komunikace s obchodem. Fotky jsou super. Byly dárkem pro kamaráda z našeho společného výletu. Na monitoru jsem u některých váhala, zda je mám zařadit, ale konečný výsledek byl super.
Alena S., 21.9.2016
Ubytování v hotelu Zátiší u Frant.lázní bylo skvělé po všech stránkách. Do lázní bylo blízko, za 20 min. běžnou chůzí cestou lesoparkem v pohodě. V lázních nás nadchlo úžasné Aquafórum. Velké možnosti na krásné výlety po okolí. Počasí se nám též vyvedlo, byli jsme moc spokojeni.
Josef V., 19.9.2016
« 1 20 37 38 39 40 41 42 43 59 78 »
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím
zavřít

Mějte vždy přehled o aktuálních slevách a nenechte si žádnou uniknout! Díky registraci do newsletteru vás budeme pravidelně informovat o nových nabídkách,
z kterých si určitě vyberete to, co vás zajímá.

zavřít