Spokojení zákazníci

Spokojenost zákazníků je pro mne na prvním místě, proto se stále snažím zdokonalovat své služby. O kvalitě mých nabídek svědčí i počet spokojených zákazníků, v současné době jich je více než půl milionu. Velice si vážím všech svých zákazníků
a jejich názorů, které se se mnou rozhodli sdílet. Rád bych se o některé z nich podělil i s vámi. Celý můj tým se snaží dělat svou práci nejlépe, jak umí, a proto i je těší vaše pozitivní hodnocení, za které vám všem moc děkuji.

Recenze od zákazníků

Maximální spokojenost nejen se službami, ale i s personálem, u kterého nic nebylo problém, hezký hotel, krásný bazén, i počasí nám vyšlo, takže opravdu nádherný víkend.
Ivana K., 4.10.2017
Vše bylo v pořádku od rezervace až po samotnou večeři. K dobrému menu nabídka skvělých vín. Osobní přítomnost majitele při podávání večeří.
Spokojený zákazník, 3.10.2017
Pobyt jsme kupovali v červenci ještě na Pepa.cz. Voucher jsme uplatnili až v září. Nenastaly absolutně žádné komplikace. Hotel byl čistý, personál příjemný. V době snídaní i večeří bylo jídlo stále doplňováno, takže i přesto, že jsme přišli k jídlu mezi posledními, výběr jsme měli stejný jako první strávníci. K večeři byly v ceně zahrnuty i nápoje a to včetně piva a vína. Jako bonus jsme měli nádherné počasí.
Jana K., 2.10.2017
Líbil se mi jak přístup slečny, tak i její znalosti o nabízené kosmetice. Vše bylo v naprostém pořádku.
Miroslava Š., 1.10.2017
Příjemný přístup k návštěvníkům, celkově taková rodinná pohoda.
Miluše L., 30.9.2017
Všechno, nádherné ubytování a poloha hotelu, parkování v podzemní garáži, příjemný personál. Prostě úžasné.
Spokojený zákazník, 28.9.2017
Dovolenou v báječném hotelu Palacký v Karlových Varech vřele doporučuji, královské ubytování, báječné snídaně a skvělá kuchyně. Navíc nám přálo počasí,pokoj 34 m2 s výhledem na Fontánu, divadlo a hotel Pupp. Díky!
Václav A., 27.9.2017
« 1 2 3 4 5 6 20 40 59 78 »
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím
zavřít

Mějte vždy přehled o aktuálních slevách a nenechte si žádnou uniknout! Díky registraci do newsletteru vás budeme pravidelně informovat o nových nabídkách,
z kterých si určitě vyberete to, co vás zajímá.

zavřít