Spokojení zákazníci

Spokojenost zákazníků je pro mne na prvním místě, proto se stále snažím zdokonalovat své služby. O kvalitě mých nabídek svědčí i počet spokojených zákazníků, v současné době jich je více než půl milionu. Velice si vážím všech svých zákazníků
a jejich názorů, které se se mnou rozhodli sdílet. Rád bych se o některé z nich podělil i s vámi. Celý můj tým se snaží dělat svou práci nejlépe, jak umí, a proto i je těší vaše pozitivní hodnocení, za které vám všem moc děkuji.

Recenze od zákazníků

Emailová komunikace na 1!!! Vrácení peněz na účet během 4 dnů...a to byl víkend! Děkuji
Radka H., 25.10.2017
Romantický pokoj vybavený k super relaxaci, jezdíme na pobyty již mnoho let, ale takto perfektně vybavený pokoj s přístupem z dvorní části jsme ještě nezažili. Bylo to skvělé! Žádná negativa jsme nezjistili.
Miroslav Š., 24.10.2017
Příjemná paní majitelka a vždy usměvavý personál. Pokoje čisté a dobře vybavené. Ideální destinace pro výlety v jižní části Českého ráje. Třešničkou na dortu k pohodovému pobytu bylo počasí, které nám v termínu 13 - 15.10.2017 vyšlo perfektně. Ještě jednou děkujeme a všem doporučujeme.
Spokojený zákazník, 21.10.2017
Vše proběhlo nad naše očekávání, i když jsem udělal při objednávce chybu já, tak jste mně pomohli. Pobyt super. Personál vynikající. děkujeme a budeme se těšit na duben do Jeseníků. Přeji hodně úspěchů v další vaši činnosti.
Miroslav S., 20.10.2017
Jsem velice spokojena. Slečna byla moc moc hodná a vyšla mně vstříc. Ve všech bodech rychlá a kvalitní práce, oceňuji přístup a pomoc s mojí prosbou. Ještě jednou děkuji za služby, co jste pro mě udělali. Anežka
Anežka Z., 17.10.2017
Líbilo se nám úplně vše. Hotel sám o sobě vypadá z venku jako zámek, uvnitř čisto a hlavně klid, ticho, naprosté soukromí. Byli jsme v posilovně, která je na procvičení určitě dostačující, bazén je studenější, ale na plavání úplně akorát, masáž byla úžasná, to bychom vydrželi místo 3/4 hodiny určitě půl dne :-) A co bylo naprosto skvělé, bylo jídlo. Výběr k snídani a večeři snad úplně ze všeho, co si člověk představí a na co má chuť. Po snídani jsme měli hlad na oběd až snad ve 3 hod :-) A k večeři, jak tady v recenzích již několikrát padlo, ano, bylo podávané hlavně kuřecí maso, ale já myslím, že to má rád skoro každý, i děti a bylo upravené na tolik způsobů, že jsme byli spokojeni všichni. Přílohy krom knedlíků tím pádem také všechny, bylo dost ovoce i zeleniny, salátů a dresingů, dokonce i dortíky a zákusky ke kávě, což jsem já osobně v polopenzi, neměla na wellnessu vážně nikdy:-) Pivo točené Krušovice 12°, moc dobré. Vřele všem doporučujeme a také typ na výlet, zámek Konopiště. Určitě stojí za to vidět :-)
Lucie Č., 16.10.2017
Rychlost v dodací lhůtě. Měla jsem u Vám deku s fotografiemi a pro spokojenost jsem využila i nabídku na zhotovení knihy. Oboje je jako dárek a věřím, že se bude líbit.
Danuše O., 14.10.2017
« 1 2 3 4 20 40 59 78 »
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím
zavřít

Mějte vždy přehled o aktuálních slevách a nenechte si žádnou uniknout! Díky registraci do newsletteru vás budeme pravidelně informovat o nových nabídkách,
z kterých si určitě vyberete to, co vás zajímá.

zavřít