Dárkový poukaz

Hledáte vhodný dárek pro své blízké, ale nejste si jisti, co by jim udělalo největší radost? V tom případě máme pro Vás řešení ve formě dárkových poukazů.

Dárkový poukaz, který u nás zakoupíte, má platnost 12 měsíců a lze ho využít na nákup jakékoliv nabídky na našem portálu.

Získání dárkového poukazu

Dárkový poukaz lze koupit stejně jako každou jinou nabídku na našem protálu. Vyberete si, jakou hodnotu má dárkový poukaz mít a pokračujete k objednávkovému formuláři. Dárkový poukaz vám zašleme na e-mail po připsání peněz na náš účet.

Uplatnění dárkového poukazu

Vyberete si nabídku na našem portálu a jednoduše pokračujete k objednávkovému formuláři, kde budete mít možnost vložit číselný kód dárkového poukazu. Po vložení číselného kódu se celková částka nákupu sníží o cenu dárkového poukazu.

Pokud si zakoupíte nabídku v cenové hodnotě nižší, než je cena poukazu, rozdíl se vám přičte ve formě kreditů na váš zákaznický účet. Dražší nabídku, než je hodnota dárkového poukazu, je nutné doplatit.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím
zavřít

Mějte vždy přehled o aktuálních slevách a nenechte si žádnou uniknout! Díky registraci do newsletteru vás budeme pravidelně informovat o nových nabídkách,
z kterých si určitě vyberete to, co vás zajímá.

zavřít