Zámecký hotel Kliczków – pohádkový pobyt v Dolním Slezsku

01.11.2018  | Otestováno

Pokud chcete zažít jedinečnou dovolenou na jedinečném místě, pak jedině v zámeckém hotelu Kliczków u našich severních sousedů. Jedině zde zažijete atmosféru dávných dob skloubenou s moderními službami a luxusem.

Šéf týmu pepahotely.cz tam strávil pár dní a zde je tedy výběr všech jeho postřehů. :-)

Poloha
Zámecký hotel se nachází uprostřed přírody Dolního Slezska u polské vesničky Kliczków a křižovatek A4 a A18. Tato honosná historická budova se nachází uprostřed lesa, kde nenajdete ruch města a jeho dostupnost je pro české návštěvníky výborná. Pro ty, co hledají luxus a klidné prostředí, je pobyt na tomto místě víc než ideální.

Ubytování
Zámek Kliczków disponuje až 219 lůžky v 89 pokojích s vysokým standardem. Všechny pokoje byly zrenovované s velkým důrazem na detail. Vybrat si můžete z více typů pokojů: zámecké apartmány, hotelové apartmány, zámecké pokoje, pokoje typu studio s kuchyňským koutem nebo dvojlůžkové pokoje. Samozřejmostí je, že v každém pokoji máte připojení na internet zdarma.

Služby
V restauraci si pochutnáte na pokrmech vyrobených z regionálních surovin od místních dodavatelů. Šéfkuchař Mariusz Kucharczak je milovníkem polské tradiční kuchyně a svými pokrmy chce co nejlépe představit místní kraj a navázat na historické zámecké recepty. Výborné pokrmy, pohádkový interiér i exteriér a komplexní profesionální služby. Zámecký hotel je často díky svým výborným službám a vybavením využívaný i na konference či bankety.

Wellness
Aby toho nebylo málo, co se týče vybavení a služeb hotelu, pro opravdový relax hotel nabízí svým zákazníkům i špičkové wellness a SPA centrum. Ve SPA centru se sejdete jen s vysoce kvalifikovaným personálem a širokou nabídku procedur péče o tělo a obličej. Ve wellness centre si užijete koupaní ve venkovním nebo krytém bazénu s opalovacími lehátky a plážovými křesly nebo se zrelaxujete v sauně.

Aktivity
Hotel nabízí krásnou zahradu, kde si můžete udělat piknik, nebo se projít po malebném okolí. Pokud si chcete zasportovat, máte k dispozici badminton, tenis, jízdu na koni a půjčovnu kol. V hotelu můžete využít stolní tenis nebo kulečník. Hotel je připraven i na malé návštěvníky. V areálu je pro ně k dispozici hřiště. Pokud si chcete zacvičit, můžete využít hotelový fitness.

Hotel má pro milovníky historie připravenou i prohlídku celého areálu zámku.

Stručně řečeno, hotel je tak komplexní, že nabízí skutečně různorodé služby, které ocení i ten nejnáročnější zákazník. Pobyt je vhodný pro návštěvníky sportovně aktivní, pro návštěvníky, kteří milují lenošení ve wellness, pro milovníky středověké historie i pro náročné návštěvníky, který vyhledávají profesionální přístup a služby hodné kvalitní 4hvězdy.

Tým pepahotely.czTyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím