Teambuilding Pepa.cz aneb jak se Pepova rodina stmelila pod Ještědem

02.08.2017  | Ze života firmy

 

Bylo brzké odpoledne – osmadvacátý červenec –
odpolední červenec – byl teambuildingu čas.
Dančin zval ku tmelícím hrám hlas,
kde projevil schopnosti nejeden nadšenec.

 

Tedy jak praví klasik obkročným rýmem v básni výše, 28. července započal v Autokempu Liberec stmelovací teambuilding, který si zcela jistě kladl za cíl prohloubit schopnost vzájemné spolupráce nás, Pepanů. Teambuilding jsme si s krásným výhledem na Ještěd všichni náramně užili. :-)

Jelikož nám počasí opravdu přálo, hned po příjezdu každému z nás na stole přistálo jedno orosené pivečko. Přiťuknout na zdraví a mohlo se začít! ;-) Markéta s Danielou, šikovné holky z finančního oddělení, si ve spolupráci s neméně šikovnou Andreou, naší ambasadorkou obchodních partnerů, připravily pro zbytek svých kolegů zábavné hry a soutěže.

Nejprve nás děvčata formou losu rozdělila do čtyř osmičlenných týmů. Každý tým pak měl během pár minut, aby vymyslel, jak využít 10 000 nefunkčních praček. Nutno říci, že v každém týmu bylo vyrovnané zastoupení z řad obchodních konzultantů, kreativců i praktických žen. Úspěch tak měly takové nápady k využití praček jako divadlo pro kočky, na míchání drinků, škrábání brambor či uspávání dětí. :-D Prezentace nápadu každého týmu byla téměř srovnatelná s vystoupením stand-up komiků.

Pak se začalo sportovat ve formě obíhaček, obíhaček se zavázaným šátkem kolem hlavy či hraní ping-pongu. Jako vítěz z ping-pongového klání odešel Alex, který schvaluje veškeré nabídky na Pepa.cz.

Nakonec došlo i na sázku mezi copywriterem Milošem a marketingovým specialistou Dominikem. Po napínavém souboji skončil v bazénu v oblečení druhý jmenovaný.

Vyhráli všichni, kteří se dobře bavili. Takže všichni. :-) Mohlo se tedy začít hodovat a slavit umístění. Večer nám poté zpříjemnila živá hudba, v jejímž doprovodu velká část Pepanů předvedla své nejlepší taneční kreace.

Druhý den se někteří z nás vydali na Ještěd, jiným stačil pohled jen z dálky, popřípadě si ho museli dodělat na fotku v grafickém programu. ;-) Sluníčko celý den hřálo, proto pro nás bazén v kempu představoval příjemné osvěžení. Ti, kterým zbylo nejvíce energie, si šli zahrát fotbal, ostatní chytali bronz o něco pasivnějším způsobem. Závěr přenecháme opět slovům klasika.

Bylo brzké odpoledne – třicátý červenec –
odpolední červenec – byl odjezdu čas.
Tak zavelel Dančin hlas,
Pepova rodina opouští Liberec.

 

Za tým Pepa.cz

Filip, Tomáš a JakubTyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím