Nejoblíbenější skiareály v ČR

08.01.2016  | Inspirace

Taky milujete zimní sporty? Když už jsou v zimě tak krátké dny, musíme si toto perné období přeci trochu zpestřit. Pojďme se prohánět po sněhu na lyžích, běžkách či snowboardu. Česko nabízí tolik krásné horské krajiny, kterou stojí za to vidět. Po českých horách jsme se toho už dost najezdili i my z pepahotely.cz. Společně jsme pro vás připravili naše nejoblíbenější lyžařské areály v každém koutku Česka.

Krkonoše – Mladé Buky v nás zanechaly krásné vzpomínky. Je tu Kidpark, kde se používa pojízdný koberec, různé slalomy a průjezdy. Park je vybaven spoustou figurín zvířátek. Pro pokročilé a nenáročné lyžaře je k dispozici 9 modrých sjezdovek a 1 červená, které naprosto stačí pro poklidné lyžování.

Jizerské hory – Tanvaldský Špičák jsme si oblíbili, protože jsme sem jezdili za mlada s partou společných kamarádů. Jedná se o cenově dostupné a velmi kvalitní lyžování na 6 modrých, 2 červených a 2 černých sjezdovkách.

Krušné hory – Boží Dar je nejvýše položeným městem ve střední Evropě, kolikrát tady pekelně mrzne a není vidět na krok, ale i tak si tento skiareál vysloužil naší největší pozornost v Krušných horách. Obtížnost sjezdovek je jak pro začátečníky, tak pro náročné lyžaře. Milovníci snowboardu a adrenalinu se mohou vyřádit ve snowparku.

Šumava – Železná Ruda je pro mě srdcová záležitost. Večerní lyžování je zde dokonalá romantika. :-) Nepřeberné množství sjezdovek, které jsou určeny pro začátečníky, pokročilé i zkušené lyžaře, to je Šumava!

Beskydy – Obec Bílá je dokonalou kombinací zimních sportů a kultury. Přes den si tu zajezdíte na sjezdovkách, postavit si tu můžete i sněhuláka nebo si zadovádět ve sněhu. Večer se zajděte projít po osvětlených památkách této obce.

Jeseníky –Jednou jsme v Jeseníkách trávili Silvestra a nebyl vůbec žádný sníh, nenechali jsme se ale odradit a vyhledali si jedinou sjezdovku, kde se tehdy lyžovalo alespoň na technickém sněhu. Byl to skiareál Kouty nad Desnou a tak jsme si ho oblíbili, že tam jezdíme do dnes. Z vrcholu je moc pěkný výhled na celou okolní krajinu.

Orlické hory – Říčky máme moc rádi. Sjezdovky jsou široké a snadné, takže se můžeme pořádně vyblbnout. Navíc zde mají vynikající svíčkovou, kterou si nikdy nezapomeneme dát k obědu.

Tak už víte, kam vyrazíte vy? Podle aktuálních informací jsou tyto skiareály v provozu, tak nemeškejte a využijte zlevněných pobytů u nás na portále.

Tak doufáme, že si letošní hory parádně užijete! Hlavně nám nezapomeňte poslat fotky a zprávu o tom, jak jste se měli, na e-mail: podpora@pepahotely.cz. Dostanete za to 50 kreditů. To znamená 50 Kč na váš další nákup.


My už se nemůžeme dočkat první letošní pořádné lyžovačky!

pepahotely.czTyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím