Otestováno: Chladící ručník

19.07.2016  | Otestováno

ZOBRAZIT NABÍDKU CHLADÍCÍHO RUČNÍKU

Taky to znáte v těchto vedrech sedět v kanceláři? Neustále slyšíme, jak je klimatizace nezdravá. Z větráku jste za chvíli taky pěkně ofučení. Tady pomůže už jedině chladící ručník.

Hned jsme si ho do kanceláře pořídili a jak to dopadlo? Na fotkách můžete vidět různé tipy využití. Možná vám některé fotky budou připadat vtipné, ale spokojené výrazy na nich rozhodně mluví za vše.

Ručník jsme podle návodu namočili a vyždímali. Potom ručník párkrát vyklepli. Z ručníku vystříklo ještě pár kapek, které nás zároveň hezky osvěžili. Následně ručník nezanechával žádné mokré stopy a pouze nás krásně chladil. Je vyrobený z materiálu, který je na dotyk příjemný a lehký.

Klasické ručníky mají tendenci se přizpůsobovat teplotě těla, a tím pádem se začnou ohřívat a kůže se začne zapařovat. S chladícím ručníkem nás tohle opravdu netrápilo. Chladit nás vydržel zhruba 2 hodiny, potom jsme ručník museli znova navlhčit.

Kolegyně Janča vyzkoušela ručník i při sportu. Zahrála si se svým manželem tenis a prý lítala jak vítr. Díky chladícímu ručníku vydržela být déle svěží. Bývala by byla svého manžela Marka porazila, ale nakonec se rozhodla, protože by s ním pak nebyla žádná legrace, že ho nechá vyhrát. ;)

Takže za nás ručník rozhodně splnil svá očekávání a určitě ho doporučujeme na jakoukoliv příležitost. Do práce, na sport, na bolest hlavy, na unavené nohy a v podstatě na cokoliv, co vás napadne.

Ručník otestoval i náš fotograf Filip. Podívejte se, jak ho chladící ručník udržel celou dobu ve formě. :)

ZOBRAZIT NABÍDKU CHLADÍCÍHO RUČNÍKU

Už jste si chladící ručník pořídili? Podělte se také o své zkušenosti a pošlete nám fotku s krátkým komentářem, na email: podpora@pepahotely.cz.


Za tým pepahotely.cz

KarolínaTyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím