Letní lenošení u bazénu s Pepou

03.08.2018  | Tipy na výlety

Určitě se ptáte, proč vám tady předkládáme návrhy na pobyty s bazénem, když k parádnímu létu patří lenošivé válení se na pláži u moře. Inu, je to jednoduché – pokud hledáte krátkou dovolenou a máte rádi českou přírodu, tak právě pro vás jsou naše nabídky ideální pro strávení letních dní.

Samozřejmě letní dovolená je nejlepší u moře, ale pokud máte jen pár dní volna a chcete si oddechnout od pracovního shonu někde, kde se o vás postarají jako na dovolené někde v letovisku, tak si stačí zajet jen pár kilometrů od domova. I v českých hotelech si můžete skvěle užít švédské stoly plné dobrot, kvalitní wellness a osvěžení v bazénu. Záleží jen na vás, jestli si vyberete hotel na samotě nebo v centru dění. Také si můžete vybrat mezi luxusem čtyř hvězd a apartmánem, kde budete mít s partou i rodinou soukromí. Na našem portálu najde ideální dovolenou každý. ;-)

Na výběr pro vás máme hotely a penziony, které nabízí svým hostem bazény vyhřívané, chlazené, vnitřní, vnější a některé mají pro vás připravený i wellness balíček s masážemi, whirlpoolem nebo saunou. Pokud máte rádi koupání v přírodě to také není problém. V naší nabídce najdete i pobyty u přehrad nebo přírodních koupališť.

Nebo můžete navštívit naše sousedy. Například malé moře ve vnitrozemí jménem Balaton. Nebo nedaleký Hevíz, který je proslulý svým přírodním termálním jezerem.

Koupaní si můžete užít i v Tatrách a při tom se dívat na zasněžené vrcholky hor. Můžete si vybrat luxusní pobyt na východní straně Vysokých Tater, nebo penziony na Liptově, které mají, co by kamenem dohodil, kolem sebe hned dva nejznámější aquaparky Slovenska.

Nebo si můžete užít na jen jeden den tropickou dovolenou v aquaparku Tropical Islands, který nabízí služby, kde se budete cítit jako v Karibiku.

Takže pokud nemáte čas na 10denní letní dovolenou u moře a nechcete, aby vaše peněženka vyhlásila bankrot, tak si můžete letní dny užít i ve vašem okolí. A co si budeme namlouvat, všude dobře, ale doma nejlépe! Teplota je u nás příjemnější, na ceny jste zvyklí, nemusíte platit tisíce za dopravu ani ubytování, ale hlavně – střední Evropa si svou krásou nezadá ani s těmi nejnavštěvovanějšími místy na celém světě. A byla by zatraceně velká škoda toho nevyužít!

Všude dobře, ale doma nejlépe!

Tým pepahotely.czTyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím