Pepa.cz vs. Míša: Ledová štafeta o zmrzlé jazýčky

11.09.2017  | Ze života firmy


Tak se stalo, že k nám zavítal zmrzlinový Míša – byla to pěkně sladká návštěva v Pepa.cz. Předposlední den prázdnin 30. 8. nás tak zchladila pořádná nadílka nanuků, o které jsme se vyloženě poprali – opravdu! ;-)

Míša k nám přišel hned po obědě, kdy každý z nás měl chuť na sladký dezert. Se zásilkou nanuků navštívil každou kancelář v Klido.cz a všichni jsme se s ním společně fotili, bavili a mlsali.

Ale nebylo to jen o mlsání, museli jsme složit síly a bojovat o prvenství v jedení Míši – úkolem bylo sníst Míšu co nejrychleji. :-) V souboji se proti sobě postavily 4 týmy, které se s tím nepáraly a ledově studeného, zmraženého Míšu rovnou ukusovali.

V prvním kole vyhrál tým Podporáčci z podpory a porazili Neposlušné jazýčky z editorského týmu, kteří si mysleli, že se Míša má jen lízat a ne kousat. V druhém kole porazil tým Dobře lížem z marketingu skupinu obchoďáků v týmu Kliďáci.

Tahounem marketingového týmu byl Dominik, který Mišu snědl jako nic, stal se nejrychlejším jedlíkem a dovedl svůj tým k celkovému vítězství. Byl to zkrátka mišácký borec! :-)

Za akci ale děkujeme Báře z obchodního oddělení, která nás do tohoto projektu zapojila a podařilo se jí k nám Míšu přivést i s hromadou nanuků, abychom mohli být v klidu.

Akce se opravdu povedla! Tak, „do mlsání“... ;-)

Za tým Klido.cz
Editoři

Více foto zde: http://www.milujemezmrzlinu.cz/galerie-m-klido/Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím