Hurá! Letos až 11 dní svátků přes týden a 2 čtyřdenní víkendy

19.01.2018  | Zajímavosti


Rok 2018, co se týče pracovního volna, k nám bude velmi přívětivý. Skoro všechny svátky připadají na všední dny, čili tento rok nás čeká jen 250 pracovních dnů. Což je dobrá zpráva hlavně pro ty, co rádi tráví volno mimo svých domovů.

Prodloužený víkend si můžete užít na jaře, konkrétně od pátku 30. března do pondělí 2. dubna. Další výrazně prodloužený víkend si můžete užít v létě. Ve čtvrtek 5. července je svátek věrozvěstů Cyrila a Metoděje a v pátek 6. červenca je vzpomínka na oběť Mistra Jana Husa. Prodloužený víkend bude i na podzim, a to díky pátku 28. října, kdy je Den české státnosti. Přes Vánoce ušetříte na dovolené, protože skoro všechny svátky vycházejí přes týden.

Tak to zabalte a užíte jsi volno! ;-)

Pokud přemýšlíte nad tím, jak strávíte prodloužené víkendy se svou polovičkou, přáteli či rodinou na jaře a v létě, máme pro vás pár dobrých tipů. :-)

Po dlouhé zimě každý ocení regeneraci těla i ducha. Pro vás, kteří nejvíce oceníte spíš volno plné lenošení s tím, že o vás bude postaráno od rána do večera, máme v nabídce lázeňské pobyty plné procedur, wellness a dobrého jídla.

Pokud hledáte aktivní dovolenou s rodinou, můžete navštívit naše penziony a hotely na horách. Můžete si užít první teplé paprsky při turistice v tak překrásné přírodě v Jeseníkách, Krkonoších, Beskydech nebo na Šumavě.

Ani se nenadějeme a přijde květen, který bývá poslední roky velmi teplý. Pokud hledáte volno strávené u vody, nabízíme vám pobytové balíčky, kde si můžete užít vodní radovánky v hotelových bazénech nebo ve vodních nádržích blízko našich hotelů a penzionů.

Prodloužené víkendy jsou ideální i pro poznávání krásných míst nebo atrakcí v Evropě. Podívat se můžete do romantické Paříže, karnevalových Benátek nebo se můžete podívat do historických Drážďan. Své děti potěšíte návštěvami slavného Legolandu v Günzburgu a svou něžnou polovičku zase návštěvou slavné filharmonie ve Vídni.

Věříme, že si z naší široké nabídky vyberete ideální pobyt nebo zájezd, který si se svými blízkými přes prodloužené víkendy naplno užijete. :-)

Tým Pepa.czTyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím