EA Hotelový resort SEN**** – luxus, romantika i pohádka

12.01.2018  | Otestováno

Hledáte únik od každodenní reality? Pokud chcete zažít pohádkové chvíle, musíte navštívit malebnou vesničku Senohraby nedaleko Prahy. Toto posázavské prostředí se stalo inspirací i pro českého malíře Josefa Ladu. Malebnost prostředí dotváří EA Hotelový resort SEN****. Osloví vás nejen svým monumentálním exteriérem zámeckého stylu, ale i luxusním vybavením interiéru a dokonalými nadstandardními službami, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Tento hotel, který si vysloužil vítězství Czech Hotel Awards 2017 v kategorii 4* hotelů ve Středočeském kraji, si můžete blíže prohlédnout v následujícím krátkém videu:

Romantický EA Hotelový resort SEN*** vám nabízí luxusní ubytování ve 48 hotelových pokojích a apartmá. Hotelové pokoje a apartmá jsou zařízena stylovým nábytkem, mají televizi, telefon, minibar, všechny koupelny jsou osvětleny denním světlem. Pro náročné klienty jsou připravena mezonetová apartmá s přijímacím salónem, šatnou a ložnicí.

Pro dokonalý odpočinek je pro vás k dispozici vnitřní a venkovní bazén, vířivka, sauna a solárium. Každý pátek a sobotu máte k dispozici nejrůznější masáže terapie Reiki nebo lymfodrenáže. Ti z vás, kteří upřednostňují aktivní odpočinek, mohou využít posilovnu, tenisové a squashové kurty, hřiště na volejbal, golfové hřiště nebo si můžou zahrát billiard, pétanque, obří šachy a šipky. Pokud chcete poznávat krásy sázavského kraje, máte k dispozici hotelová kola.

Restaurace EA Hotelového resortu SEN**** jsou držitelem certifikátu Czech Specials. Toto osvědčení zaručuje nejvyšší kvalitu podávaných pokrmů i vysoký standard servisu. Gurmánský zážitek si můžete dopřát v několika restauracích hotelového resortu. Můžete využít klidnou hotelovou restauraci s letní terasou, stylovou Francouzskou restauraci, zahradní Swiss restaurant s otevřeným krbem nebo noční bar v zámecké věži.

A co říkají naši zákazníci? Jen to nejlepší:

„Ochota personálu, dobré jídlo.“  E. Cerhová
„Zakoupili jsme tento voucher už po druhé, vždy naprostá spokojenost, čisté pokoje, pohodlné velké postele, výborné jídlo a příjemná obsluha v restauraci; výhodou je neomezený přístup do bazénu a vířivky – nikdy tam není nabito, dá se dobře zaplavat.“  L. Strejcová

Luxus, jaký nabízí EA Hotelový resort SEN***, může vyzkoušet každý z vás, protože díky naší nabídce můžete kdykoli zažít neopakovatelné chvíle. Jedině zde prožijete dokonalou kombinaci odpočinku a sportovního vyžití v úchvatné přírodě Posázaví.

 

Tým Pepa.czTyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím